Kontrol Sistemleri

 

ARGESYS KONTROL SİSTEMLERİ

 

 

 Fiyat panoları

Argesys olarak yüzlerce akaryakıt istasyonunun fiyatpanosu ihtiyacına çözüm oluşturmaktayız. Yurtiçinde ve yurtdışında bizi tercih eden akaryakıt istasyonları yüksek memnuniyet oranları ile referansımızdır. Akaryakıt istasyonlarında fiyat panosunun arıza yapmasının size nasıl bir sorun açacağının farkındayız ve bunun için tüm panolarımızda uzun ömürlü led kullanırız. Kullanımı basittir kablolu, kablosuz, bluetooth ile telefondan kontrol seçenekleri mevcuttur. SIGNSYS

 

 

 

 

AKILLI ŞEHİRLER

Akıllı şehirler ve IOT projelerimiz ile ürünlerimizi daha iyi kontrol etmenizi sağlıyoruz. Tek bir merkezten yönetilen bu projemiz sokak armatürlerin kontrolünü daha akıllıca yapmanızı sağlar. Grup olarak ya da tekli kontol seçeneğini size sunan bu sistem ile sokakların ve caddelerin kontrolü tamamen sizde olur. Anlık olarak armatürlerin parlaklık değerlerini harita üzerinden görebileceğiniz masaüstü yazılımımız ile yönetiminiz daha rahat olur. Eğer bir ürün arıza yapar ise bunu sistem raporlarında görebilirsiniz ve müdahale süreci daha hızlı olur.

 

 

 

 

GÖRSEL ANİMASYONLAR VE AKILLI YÖNETİM

Işıklandırmalı animasyonların bir çoğunda DMXprotokolü kullanılır. Biz de bu protokolü başarılı bir şekilde kendi ürünlerimize entegre ederek size en güzel animasyonları sunmak isteriz. ALX-SYS PowerDmx serisi ürünlerimiz ile LED animasyon ihtiyacınıza çözüm sunmaktayız.