Kurumsal

ARGESYS

Firmamızın kurucusu ALEX SEYİS 1980-1991 yılları arasında Üçel Elektronik fiması adı altında elektronik sektörüne giriş yapmıştır. 1991 yılında ortaklığını bitirerek Assan Elektronik firmasını kurmuştur.

Kurulduğu ilk yıllarda Türkiye ve yurtdışı için iyi bir üretici ve Ar-Ge firması olma yolunda ilerlemiştir. Yan sanayi üretim, özel tasarımlar ve televizyon yarışma programlarının elektronik ve aydınlatma tarafının vazgeçilmez ismi olan ALEX SEYİS teknolojinin ilerlemesi ile yenilikçi yaklaşımlara ve araştırmaya olan merakı ile 2003 yılında Türkiye’de bir ilki, Ledli Aydınlatma ürünlerini geliştirerek, reklam ve aydınlatma sektörlerinde kullanılmak üzere tasarlayıp üreterek sektörde öncü olmuştur.

Türkiye başta olmak üzere, Rusya, Almanya, İsviçre, Romanya, ABD, Cezayir, Tunus vb. birçok ülkeye tasarım ve üretim yaparak dünyaya kalitesini ve ismini duyurmaya başlamıştır.

Yıllar içinde yenilikçi ve araştırmacı yaklaşımının sonucu olarak yatırımlarını teknoloji ile paralel şekilde yürüterek üretim kapasitesini artırmıştır. 2014 yılında sektörden yatırımcı bir grup ile ortaklık yaptıktan sonra Nisan 2017 tarihinde hisselerinin tamamını devrederek ticari ilişkisini bitirmiştir.

Doğru ışık hayata renk verir ilkesi ile Mayıs 2017 tarihinde AR-GE öncelikli ve tabanlı olarak ARGESYS Elektronik A.Ş. firmamızı kurduk. Toplam 3000 m2 kapalı alanlı üretim ve Ar-Ge çalışmalarımızı yürüttüğümüz tesisimizde elektronik ve aydınlatma sektöründe kaliteden ödün vermeden tasarım ve üretimler yapmaya devam ediyoruz.

Doğru ışık hayatımıza renk vermeye devam ediyor.

Uzman Ekibimiz

Yönetim Kurulu Başkanı
Alex SEYİS  / alex@argesys.com.tr

Alex SEYİS / alex@argesys.com.tr

Genel Koordinatör
Feyza SEYİS /  feyza@argesys.com.tr

Feyza SEYİS / feyza@argesys.com.tr

Satış & Proje Müdürü
ZAFER ALP BEKTAŞ  / zaferbektas@argesys.com.tr

ZAFER ALP BEKTAŞ / zaferbektas@argesys.com.tr

AR-GE Müdürü
Mustafa KAPAN /  mustafa@argesys.com.tr

Mustafa KAPAN / mustafa@argesys.com.tr

Üretim Müdürü
Volkan SOYDAN /  volkan@argesys.com.tr

Volkan SOYDAN / volkan@argesys.com.tr

SMD Dizgi Müdürü
Metin SAR /  metinsar@argesys.com.tr

Metin SAR / metinsar@argesys.com.tr

Satınalma Müdürü
Muhasebe & Finans Müdürü
Sema AYDIN /  muhasebe@argesys.com.tr

Sema AYDIN / muhasebe@argesys.com.tr

Planlama ve Stok Yönetimi
Filiz BULUT  / planlama@argesys.com.tr

Filiz BULUT / planlama@argesys.com.tr

Kazanımlarımız

421

Ar-Ge Tasarımı Tamamladık

11

Ülkedeyiz

42

Yıldır Bu Sektördeyiz

3000

Metrekare Üretim Tesisimiz

Misyon

-

Çözüm ortaklarımızın ihtiyaçlarını doğru anlamak, bu doğrultuda çözümler üretmek ve memnuniyete dayalı mutlak başarıyı hedeflemektir. Dışa bağımlılığı azaltmak, Ürünlerin ömür, tasarruf ve dayanıklılığını arttırmak. Dünya standartlarına uygun ürünler tasarlamak için Ar-Ge yatırımlarımızı ve üretim kapasitemizi her geçen gün arttırmaktır.

Vizyon

-

Ülkemizi geleceğe başarı ile taşıyacak Aydınlatma ve Elektronik sektörünün mimarı olmaktır. Yarının teknolojisini yakalamak için Akıllı Elektronik ve Aydınlatma sistemleri geliştirmektedir.